• Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3140

Symbol: PR3140
Opcja dodatkowa
1099.00
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3140

Lampa na podczerwień PHILPS InfraCare PR3140 skutecznie łagodzi wszelkie bóle zarówno mięśni jak i stawów. Nie ma tutaj potrzeby stosowania jakichkolwiek leków. Wygenerowane światło podczerwone ma działanie kojące, które potrafi głęboko wnikać w skórę co z kolei stymuluje krążenie krwi. Jest to działanie rozluźniające i poprawia elastyczność stawów. Lampa na podczerwień PR3140 można zastosować na duże obszary ciała w zakresie 40 x 60 cm na przykład z tyłu. Może być stosowana zarówno poziomo jak i pionowo, posiada także regulację wysokości. Zintegrowany timer można ustawić od 0 do 30 minut indywidualnie na każde leczenie.

imageNaturalne i w pełni skuteczne leczenie bóli stawów i mięśni

Lampa na podczerwień PR3140 InfraCare została zaprojektowana z myślą o niefarmakologicznej i naturalnej terapii bólu w większych częściach ciała ze strefą leczenia na wymiary 60 x 40 cm, na przykład z tyłu. Wygenerowane z 650-watowej lampy ciepło wnika w głąb skóry działając kojąco na bóle mięśni i stawów. Krążenie krwi jest odpowiednio stymulowane dzięki czemu można się poczuć zrelaksowanym na cały dzień.

 

imageKlinicznie sprawdzona i udowodniona ulga bólu

Sprawdzone klinicznie, leczenie bóli mięśni i stawów lampami podczerwonymi prowadzi do funkcjonalnej poprawy. 71% pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów potwierdza zmniejszenie bóli po zastosowaniu lampy PHILIPS InfraCare.

 

imageSkuteczność w naturalny sposób – ulga w bólu

Działanie lamp na podczerwień firmy PHILIPS InfraCare polegają na tym, iż fale podczerwieni przenikają w głąb poziomu skóry wytwarzając ciepło. Zostaje zwiększony przepływ krwi dzięki czemu dwutlenek węgla zostaje szybciej usuwany z tkanki mięśniowej – co z kolei skutecznie i naturalnie łagodzi ból.

 

imageBezbolesne i zrelaksowane egzystowanie każdego dnia

Philips InfraCare poprawia naszą mobilność, relaksuje i rozluźnia mięśnie, to właśnie dzięki temu nasza tkanka i stawy stają się bardziej elastyczne. Większa swoboda ruchów w każdym dniu.

 

 

imageW pełni bezpieczna aplikacja

Lampy podczerwone marki PHILIPS to w pełni sprawdzona i bezpieczna metoda leczenia bólu. InfraCare jest zgodny z normą IEC 60601-1 3rd edition dla urządzeń medycznych.

 

 

 

imageProsta aplikacja

Używanie lampy InfraCare może być zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej, zależnie od naszych indywidualnych potrzeb. Kąt nachylenia można sobie ustawiać i regulować. Lampa na podczerwień może być regulowana na wysokości od 65 cm do 130 cm.

 

image

 

650 wat

Lampy na podczerwień są oparte na technologii halogenowej. Jest to lampa halogenowa o mocy 650 W. Daje to ukierunkowane leczenie naszego ciała – plecy lub oba ramiona z obszarem szyi.  

 

 

Zestaw zawiera:

 • 1 x lampa podczerwona PHILIPS InfraCare PR3140
 • 1 x stojak do lampy.

Specyfikacja techniczna:

 • Moc 650 W
 • Wymiary 60 x 40 cm
 • Obszary ciała do leczenia: plecy, oba ramiona z obszarem szyi
 • Długość kabla 300 cm
 • Regulacja w pionie i poziomie
 • Kąty nachylenia w pionie: od -20 ° do + 40 °, w poziomie: od -40 ° do + 40 °
 • Ruch obrotowy na boki 90 °
 • Regulowana wysokość 65 – 130 cm.

Opcjonalnie dostępne są okulary do lamp typu sollux

image

 • Stosuje tą lampę najczęściej na obszar pleców i potwierdzam jej pozytywne działanie. Poza tym polecam ją również z tego względu, że można nią sprawnie i łatwo ustawiać. Polecam.
  Jonasz PP. (2019-10-03)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Lampa posiada na tyle elastyczny stelaż aby można nim było dowolnie sterować. W każdym kierunku można ustawić sobie promieniowanie, uważam to za wielką wygodę i zaletę tego urządzenia. Samo działanie oceniam jako niezwykle skuteczne. U mnie w domu właściwie wszyscy mamy problemy z bólami mięśni pleców. Każdemu pomaga, a podczas korzystania z tego promieniowania odczuwalne jest kojące ciepło, które niezwykle pomaga. Polecam.
  Wacław (2019-08-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Lampa ma ogromną powierzchnię do naświetlania. Włączam ją sobie na całe plecy i na nogi jednocześnie. Po takim zabiegu czuję się zupełnie odprężony i zrelaksowany. Wystarczy niewielka ilość czasu, a człowiek od razu czuje się lepiej. Polecam działanie i skuteczność lampy PHILIPS InfraCare PR3140.
  Cyprian 00243 (2019-08-12)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Ja przez bóle mięśniowe w obszarze lędźwiowym nie mogłem zasypiać i nic mi nie pomagało. Dopiero jak zacząłem korzystać z lampy Philips InfraCare moje problemy bardzo szybko znikły. Bóli już nie mam i mogę całą noc przesypiać. Korzystam z tej lampy często i polecam każdemu.
  Stefan Sz. (2019-08-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Ta lampa ma dużą skuteczność jeżeli chodzi o bóle pleców. Kupiłem ją i korzystam z niej już pewien czas i muszę przyznać rację, bardzo relaksuje, ale co najważniejsze bóle znikają. Można ją także odpowiednio doregulować na wybrane partie lub w wybranym kierunku muszę polecić produkt. Bardzo dobry.
  Patryk 303 (2019-08-02)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia