• Kategorie
 • Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3140

Symbol: PR3140
1045.00 971.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Lampa na podczerwień PHILIPS InfraCare PR3140

Lampa na podczerwień PHILPS InfraCare PR3140 skutecznie łagodzi wszelkie bóle zarówno mięśni jak i stawów. Nie ma tutaj potrzeby stosowania jakichkolwiek leków. Wygenerowane światło podczerwone ma działanie kojące, które potrafi głęboko wnikać w skórę co z kolei stymuluje krążenie krwi. Jest to działanie rozluźniające i poprawia elastyczność stawów. Lampa na podczerwień PR3140 można zastosować na duże obszary ciała w zakresie 40 x 60 cm na przykład z tyłu. Może być stosowana zarówno poziomo jak i pionowo, posiada także regulację wysokości. Zintegrowany timer można ustawić od 0 do 30 minut indywidualnie na każde leczenie.

imageNaturalne i w pełni skuteczne leczenie bóli stawów i mięśni

Lampa na podczerwień PR3140 InfraCare została zaprojektowana z myślą o niefarmakologicznej i naturalnej terapii bólu w większych częściach ciała ze strefą leczenia na wymiary 60 x 40 cm, na przykład z tyłu. Wygenerowane z 650-watowej lampy ciepło wnika w głąb skóry działając kojąco na bóle mięśni i stawów. Krążenie krwi jest odpowiednio stymulowane dzięki czemu można się poczuć zrelaksowanym na cały dzień.

imageKlinicznie sprawdzona i udowodniona ulga bólu

 

Sprawdzone klinicznie, leczenie bóli mięśni i stawów lampami podczerwonymi prowadzi do funkcjonalnej poprawy. 71% pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów potwierdza zmniejszenie bóli po zastosowaniu lampy PHILIPS InfraCare.

 

imageSkuteczność w naturalny sposób – ulga w bólu

 

Działanie lamp na podczerwień firmy PHILIPS InfraCare polegają na tym, iż fale podczerwieni przenikają w głąb poziomu skóry wytwarzając ciepło. Zostaje zwiększony przepływ krwi dzięki czemu dwutlenek węgla zostaje szybciej usuwany z tkanki mięśniowej – co z kolei skutecznie i naturalnie łagodzi ból.

 

imageBezbolesne i zrelaksowane egzystowanie każdego dnia

 

Philips InfraCare poprawia naszą mobilność, relaksuje i rozluźnia mięśnie, to właśnie dzięki temu nasza tkanka i stawy stają się bardziej elastyczne. Większa swoboda ruchów w każdym dniu.

 

 

imageW pełni bezpieczna aplikacja

 

Lampy podczerwone marki PHILIPS to w pełni sprawdzona i bezpieczna metoda leczenia bólu. InfraCare jest zgodny z normą IEC 60601-1 3rd edition dla urządzeń medycznych.

 

 

 

imageProsta aplikacja

 

Używanie lampy InfraCare może być zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej, zależnie od naszych indywidualnych potrzeb. Kąt nachylenia można sobie ustawiać i regulować. Lampa na podczerwień może być regulowana na wysokości od 65 cm do 130 cm.

 

image

 

650 wat

 

Lampy na podczerwień są oparte na technologii halogenowej. Jest to lampa halogenowa o mocy 650 W. Daje to ukierunkowane leczenie naszego ciała – plecy lub oba ramiona z obszarem szyi.  

 

 

Zestaw zawiera:

 • 1 x lampa podczerwona PHILIPS InfraCare PR3140
 • 1 x stojak do lampy.

Specyfikacja techniczna:

 • Moc 650 W
 • Wymiary 60 x 40 cm
 • Obszary ciała do leczenia: plecy, oba ramiona z obszarem szyi
 • Długość kabla 300 cm
 • Regulacja w pionie i poziomie
 • Ruch obrotowy 90 °
 • Regulowana wysokość 65 – 130 cm.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia