• Kategorie
  • Parametry
  • LECZENIE ŁUSZCZYCY - PHILIPS BLUECONTROL

Philips BlueControl

Urządzenia BlueControl Philips są pierwszymi urządzeniami tego typu które noszone są na ciele. Mają status urządzenia medycznego wykorzystujące niebieskie światło LED. Stosuję się je w celu leczenia lekkiej i umiarkowanej postaci łuszczycy. Co najważniejsze pacjent nie odczuwa skutków ubocznych charakterystycznych dla innych metod leczenia.

Innowacyjne działanie światła niebieskiego LED

Lampa emituje światło niebieskie LED (452 nm) które w sposób naturalny pobudza procesy zachodzące w organizmie. BlueControl w pływa na organizm przeciwzapalnie oraz antyproliferacyjnie. Mówiąc ogólnie, kontroluje zachodzące procesy wywołujące łuszczycę. Dodatkowo hamuje namnażanie się keratynocytów oraz wspiera ich zróżnicowanie. Zmniejsza przy okazji uwalnianie cytokin co skutkuje przerwaniem procesu zapalnego. Lama jest bardzo bezpieczna ponieważ nie emituje promieniowania UV które jest szkodliwe. Podczas stosowania terapii BlueControl nie musimy się martwić w stosowanie innych pomocniczych substancji.

Proste intuicyjne użytkowanie

Lampa medyczna do leczenia łuszczycy BlueControl jest łatwa w obsłudze oraz wygodna do noszenia na różnych częściach ciała. Pasek mocujący został zaprojektowany tak aby lampa nie przeszkadzała podczas terapii. Mocowanie jest tak skonstruowane aby światło nie wydostało się na zewnątrz. Mocowanie posiada regulację aby optymalnie dopasować urządzenie. Badania wykazały, że optymalny czas naświetlania zmian skórnych to 30 min. Urządzenie po odbyciu cyklu 30 minutowego wyłącza się samo. Wszystkie te cechy sprawiają, że leczenie łuszczycy lampą Philips BlueControl jest niezwykle łatwe.