• Kategorie
  • Parametry
  • KRZESŁA DO MASAŻU

Fotele do masażu.

Fotele do masażu służą do ułożenia pacjenta w wygodnej pozycji siedzącej podczas masażu. Dzięki temu fotelowi możemy ułożyć pacjenta w optymalnej pozycji masując kark, plecy czy głowę.

Znajdą Państwo u nas dwa rodzaje foteli do masażu. Pierwszy z regulacją kąta nachylenia poprzez siłownik a drugi mechanicznie. W naszym asortymencie posiadamy również specjalny pokrowiec, torba do transportu fotela do masażu. 

Fotele zrobione są ze specjalnych tworzyw odpornych na dezynfekcje co jest niezwykle ważne przy tego typu sprzęcie. Zaprojektowane są w taki sposób aby prowadzić różne formy terapii manualnych.

Nasze fotele do masażu mogą mogą Państwo kupić online w wygodny i szybki sposób. Posiadamy fotele do masażu w atrakcyjnej cenie i szerokiej palecie kolorystycznej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Krzesło do masażu Office-Reh II Aluminium (sprężyna gazowa) Krzesło Office Reh wykorzystywane jest do wykonywania masażu pleców, barków oraz szyi. Dzięki ...
Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych
1450.00 1399.00
Krzesło do masażu Office-Reh II Aluminium Krzesło Office Reh wykorzystywane jest do wykonywania masażu pleców, barków oraz szyi. Dzięki regulowanej wysoko...
Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych
1350.00 1299.00