• Golarka męska PHILIPS SP9861/16 Series 9000 Prestige

Symbol: SP9861/16
1699.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Golarka męska PHILIPS SP9861/16 Series 9000 Prestige

Golarka męska PHILIPS SP9861/16 przesuwa się bardzo gładko po skórze jednocześnie dokładnie przycinając włosy nie podrażniając twarzy.

imageOstre i solidne ostrza to najlepszy efekt dokładnego golenia

Ostrza typu NanoTech są dodatkowo wzmocnione nanocząsteczkami, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Przycinają włosy z wyjątkową precyzją, co zapewnia dokładne golenie tuż przy linii skóry.

 

imagePierścienie mają pokrycie metalicznymi pigmentami – zapewnienie idealnego poślizgu

Niezwykle gładkie i bezpieczne golenie dzięki precyzyjnym pierścieniom SkinComfort. Pokryte są metalicznymi pigmentami, które mają zapobiegać tarciu, co z kolei gwarantuje idealny poślizg.

 

image

 

Zestaw mata Qi – bezprzewodowe ładowanie

Bezprzewodowe ładowanie golarki lub dowolnego innego urządzenia zgodnego z Qi.

 

 

imageDopasowanie się 15 razy na sekundę – bezpieczne i bezproblemowe golenie nawet 7-dniowego zarostu

Czujnik BeardAdapt kontroluje i sprawdza gęstość włosów 15 razy na sekundę dopasowując golarkę automatycznie do rodzaju zarostu.

 

 

image

Zmniejszona liczba ruchów to wyjątkowy komfort dla skóry

Doskonały system pielęgnacji pozwala na niesamowicie wydajne golenie, dotyczy to także zarostu dłuższego 7-dniowego. Nowe szersze oraz bardziej okrągłe otwory chwytają większą liczbę włosów przy każdym pociągnięciu, zapewnia to diametralną różnicę, którą od razu można odczuć – istotnie pełny komfort dla skóry.

image3 ustawienia golenia – personalizacja do wyboru dla każdego

3 tryby do wyboru golenia: Sensitive – dokładne, delikatne golenie, Normal – dokładne, codzienne golenie, Fast – szybkie golenie dzięki, któremu oszczędzamy czas.

 

 

imageDoskonałe, precyzyjne wpasowanie się w kształty każdej twarzy – docieranie nawet do trudno dostępnych włosków

Wyjątkowo dokładne i gładkie golenie. Elastyczne i wielokierunkowe głowice ContourDetect ze szczególną dokładnością dopasowują się do każdego typu twarzy – docierają w miejsca trudno dostępne, co odróżnia je od innych golarek.

 

imageTrymer do brody nakładany – 5 ustawień długości

Zmieniamy swój wygląd trymerem do brody SmartClick. 5 ustawień długości do wyboru daje nam efekt dowolnego stylu – idealnie równo przycięta broda. Zaokrąglone końcówki oraz nasadki trymera do brody są skonstruowane tak, aby nie podrażniały skóry i były w pełni bezpieczne.

 

image

 

Atrakcyjne i w pełni bezpieczne etui

Wysoka jakość etui w pełni zabezpiecza zarówno samą golarkę, jak i akcesoria oraz matę Qi do bezprzewodowego ładowania.

 

 

image

 

Proste czyszczenie i mycie głowicy golarki

Pod bieżącą wodą wystarczy zaledwie opłukać otwartą głowicę, bez zbędnych problemów i straty czasu.

 

 

imageNa mokro / na sucho

Można samemu wybrać sposób golenia. Uszczelnienie AquaTec Wet&Dry to możliwość wyboru golenia zarówno na sucho jak i na mokro – użycie żelu czy pianki – nawet pod prysznicem.

 

 

image3 godziny do pełnego doładowania akumulatora poprzez matę Qi

Użycie maty Qi ładuje akumulator w trzy godziny. Wydajny litowo-jonowy akumulator gwarantuje taką samą moc na wiele lat.

 

Zestaw zawiera:

 • Mata Qi ładująca
 • Eleganckie ETUI podróżne
 • SmartClick golarka do brody
 • Głowice wymienne SH98.

Specyfikacja techniczna:

 • Precyzyjne ostrza typu NanoTech,
 • Wielokierunkowe głowice ContourDetect,
 • Ustawienia: Sensitive, Normal, Fast,
 • Na mokro / na sucho,
 • Gwarancja obejmuje okres 2 lat. 
 • Miałem już wiele takich golarek, ale teraz postanowiłem zainwestować w coś z wyższej półki. Golarki marki philips zawsze mnie interesowały, ta seria S9000 to coś wyjątkowego jak dla mnie. Zazwyczaj nie miałem czasu na dokładne golenie. Tą golarką rano zajmuje mi to zaledwie chwile i jest szybkie, łatwe a co najważniejsze bardzo dokładne. Polecam tą golarkę jest doskonała.
  Dariusz 0043 (2019-08-29)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Przetestowałem tą golarkę natychmiast po rozpakowaniu. Jest niesamowicie wygodna, lekka, cicha podczas golenia, a co jakości golenia to muszę powiedzieć jednoznacznie, że jest to najlepszy produkt, jaki dotychczas miałem jeżeli chodzi o sprzęt do golenia. Polecam urządzenie.
  Benek 0203Typo. (2019-06-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Golenie tą golarką to czysta przyjemność, oprócz tego, że cały zarost zbiera dokładnie to jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żebym sobie podrażnił skórę, co zdarzało mi się często w przypadku mojej wcześniejszej golarki. Ponadto zestaw posiada wygodny trymer, który używam do brody. Polecam ten cały zestaw każdemu.
  Lion 1000Y.U. (2019-06-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Nie mam zastrzeżeń do tej golarki praktycznie żadnych. Design i wygląd bardzo nowoczesny, goli dokładnie i jest wodoodporna więc nie trzeba uważać specjalnie podczas zarówno golenia jak i płukania. W tej cenie polecam ten sprzęt.
  Rawolski 67.K. (2019-06-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Noże tnące golą dokładnie, ale co muszę pochwalić to, że głowica do twarzy gładko się przesuwa. Tak samo trymer się sprawdza, dokładnie przycina brodę. Polecam.
  Lajkowski (0404L) (2019-06-13)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia