• Categories
  • Golarka męska PANASONIC ES-LV6Q z głowicą 5D

The Symbol : ES-LV6Q
1235.00 999.00
opak Add to wishlist
Shipping within 1-2 dni
Delivery price The Lack Of

Golarka męska PANASONIC ES-LV6Q z głowicą 5D

 

Golarka męska ES-LV6Q posiada wyjątkowo elastyczną głowicę golącą 5D. Nowoczesna technologia w głowicy idealnie wpasowuje się w kontury twarzy, co zapobiega podrażnieniom skóry oraz niepotrzebnym naciskom. Precyzyjnie tnące ostrza zapewniają jednocześnie doskonałą pielęgnację skóry oraz bezpieczeństwo podczas golenia. Połączenie z trzech różnych folii do golenia zbiera z łatwością każdy najmniejszy włos. Obudowa wodoodporna metalowa daje dodatkowy komfort z korzystania z urządzenia.

image

 

Doskonale precyzyjna brzytwa na mokro / na sucho

 

Inteligentny ES-LV6Q to maksimum komfortu golenia. Golenie staje się o wiele bardziej szybsze i dokładniejsze dzięki właśnie 5 punktowej technologii golenia. Głowica 5D posiada wyjątkową elastyczność z zakrzywioną folią golącą oraz miękkimi rolkami – daje to optymalny efekt w kontakcie ze skórą oraz prawidłowy niezbyt mocny nacisk na skórze. Czujnik rozpoznający gęstość brody wykrywa już ogolone obszary oraz redukuje wibracji ostrza. Delikatne golenie – mniej podrażnień skóry.

 

image

 

Głowica 5D goląca Ultraflexible

Innowacyjna technologia golenia 5D to precyzyjne wpasowanie się do konturów twarzy. Elastyczna głowica przemieszcza się w 5 wymiarach i 10 różnych kierunkach. Regulacja konturu zapobiega niepotrzebnym naciskom oraz gwarantuje dokładne przyleganie do skóry – delikatne i precyzyjne golenie.

 

 

image

 

Miękkie wałki – 5-krotna głowica goląca

3 struktury foliowe doskonale chwytają i ścinają nawet te najtrudniejsze części brody. W celu uzyskania wyjątkowo dokładnego efektu golenia zintegrowany nóż  tnie długie włosy, ultraprzyległa folia wspomaga nawet najbardziej niesfornej wielkości włosy. Delikatne rolki wspierają ruchy głowicy golącej delikatnie przesuwając się po skórze. 


 

 

 

image

 

Ultra mocny nowoczesny silnik liniowy

14 000 wibracji na minutę. Golarki elektryczne z silnikiem liniowym zawsze w 100% tną dokładnie, bez względu na to czy akumulator jest naładowany czy prawie rozładowany.

 

 

 

image

 

Precyzyjny czujnik od gęstości brody

Czujnik od gęstości brody wykrywa obszar zarostu jaki w danym miejscu występuje dzięki czemu drgania ostrza różnią się i dopasowują. Ponadto występuje wysoka wydajność golenia przy gęstej brodzie. Unikamy w ten sposób niepotrzebnego podrażniania skóry.

 

 

 

imageGolenie na mokro / na sucho

Maszynka ES-LV6Q jest w 100% wodoodporna dlatego można ją stosować za równo na mokro jak i na sucho. Również samo mycie urządzenia pod bieżącą wodą jest całkowicie bezpieczne oraz proste i szybkie. Sami wybieramy sobie czyli wolimy zaoszczędzić czas goląc twarz na sucho, czy też chcemy golenie odświeżające z pianką lub żelem czyli na mokro.

 

 

Specyfikacja techniczna:

  • Mocna 5 stopniowa głowica goląca (14000 wibracji/min),
  • Waga ok. 205 g,
  • Czas ładowania około 1 godziny,
  • Wskaźnik baterii LED,
  • Do zastosowania – na mokro / na sucho,
  • Etui do przechowywania.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The