• Categories
 • Golarka męska Braun Series 3 ProSkin

The Symbol : 3010BT
No goods
399.00 354.00
Enter your email
Shipping within 24h
Delivery price The Lack Of

Golarka męska Braun Series 3 ProSkin

Braun Series 3 ProSkin to męska golarka 3 w 1 z bardzo dokładnym trymerem w kolorze niebiesko-czarnym. Zestaw posiada 5 końcówek grzebieniowych do golenia, przycinania oraz stylizacji.

image

 

Delikatność dla skóry – doskonały do brody

Braun to niemiecka marka, która specjalizuje się w maszynkach do golenia. Na całym świecie jest rozpoznawany jej nowoczesny design połączony z prostotą oraz wydajnością tego typu urządzeń. Wszystkie maszynki do golenia Braun Series 3 zostały zaprojektowane w Niemczech posiadają więc niezwykłą precyzję i wygodę przy korzystaniu z nich każdego dnia.

 

 

imageDokładność i delikatność

3 elementy tnące w tym zestawie zapewniają jednocześnie dokładność i delikatność podczas golenia. System SensoFoil to patent, który zapewnia ochronę skóry przed niezwykle tnącymi ostrzami.

 

image

 

Precyzja przy stylizacji konturów

W celu precyzyjnego przycięcia baków i wąsów wystarczy założyć odpowiednią głowicę golącą. Ostrza marki Braun to zarówno najwyższa jakość jak i długoletnia trwałość.

 

 

image

 

Wrażliwość dla skóry – bezpieczeństwo

Uwrażliwione na nacisk ostrza dostosowują się automatycznie do każdych zakamarków i konturów naszej twarzy przy jednoczesnej ochronie skóry. Delikatność golenia dla delikatnej skóry.

 

image

 

Konstrukcja inteligentna

Wydajność golenia maszynką z serii 3 polega na wpasowywaniu się głowicy w miejsca trudnodostępne.

 

 

 

image

 

Do używania na mokro / na sucho

Można stosować z wodą, pianką do golenia bądź żelem – celem uzyskania gładszego dotyku skóry i lepszego poślizgu. Braun Series 3 można stosować pod prysznicem.

 

 

image

 

Wodoodporność

Urządzenia – maszynki do golenia BRAUN są wodoodporne do 5 metrów. Daje to proste możliwości jeżeli chodzi o higienę maszynki – można umyć pod bieżącą wodą.

 

 

 

Bateria premium można naładować w ciągu 1 godziny co pozwala na 45 minut bezprzewodowego korzystania. Szybkie ładowanie, które trwa 5 minut wystarcza na jedno golenie. Wskaźnik LED daje informację, kiedy trzeba naładować urządzenie.

 

Zestaw zawiera:

 • Series 3 ProSkin3010s
 • Nasadka ochronna
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Ładowarka SmartPlug.
 • Ta golarka to świetny produkt, głowica dopasowuje mi się do twarzy i goli czysto i dokładnie, a przy tym nie zdarzyło mi się, żeby podrażniało mi skórę, lekka polecam oraz oceniam bardzo dobrze, cena też atrakcyjna.
  Bary Zet53 (2019-02-27)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The