• Kategorie
 • GOLARKA PHILIPS SERIES 9000 S9521/31 na such/na mokro

Symbol: S9521/31
1299.00 1249.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

PHILIPS SERIES 9000 S9521/31 na such/na mokro

Perfekcyjne golenie za każdym pociągnięciem

Przycina do 20% więcej włosów* za jednym pociągnięciem

 • 8-kierunkowe głowice ContourDetect

 • System ostrzy V-Track Precision PRO

 • System SmartClean Plus

 • Trymer do brody SmartClick

Nasz najlepszy system golący 1–3-dniowy zarostimage

Uzyskaj doskonałe rezultaty golenia — ostrza V-Track Precision PRO delikatnie układają każdy włos jedno-, dwu- a nawet trzydniowego zarostu w najlepszej pozycji do golenia, nawet włosy przylegające do skóry i o różnej długości. Golą o 30% bliżej skóry*, dzięki czemu wystarczy kilka ruchów, by skóra była wspaniale ogolona.

 

 

imageGłowice poruszają się w 8 różnych kierunkach, co pozwala uzyskać doskonałe efekty

8-kierunkowe głowice ContourDetect idealnie dopasowują się do kształtu twarzy i szyi. Wychwycisz 20% więcej włosów za każdym pociągnięciem, dzięki czemu golenie będzie niezwykle dokładne i gładkie.

 

 

Spersonalizuj golenie, wybierając spośród trzech ustawieńimage

Masz do wyboru 3 tryby, które umożliwiają personalizację golenia: Sensitive — delikatne, a jednocześnie dokładne golenie. Normal — dokładne codzienne golenie. Fast — szybkie golenie pozwalające zaoszczędzić czas.

 

 

 

 

imageDzięki uszczelnieniu Aquatec możesz wybrać wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro

Wybierz preferowany sposób golenia. Uszczelnienie Aquatec umożliwia wybór szybkiego, a jednocześnie komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro — z użyciem żelu lub pianki — nawet pod prysznicem.

 

 

Golarka jak nowa dzięki systemowi SmartCleanimage

Za dotknięciem przycisku system SmartClean PLUS czyści, konserwuje, suszy i ładuje golarkę, zapewniając najlepsze działanie każdego dnia.

 

 

 

 

imageNakładany trymer do brody z 5 ustawieniami długości

Zmień swój wygląd dzięki trymerowi do brody SmartClick. Do wyboru jest 5 ustawień długości pozwalających uzyskać dowolny styl — od idealnego zarostu po krótką, równo przyciętą brodę. Zaokrąglone końcówki i nasadki zostały zaprojektowane, aby zapobiegać podrażnieniom skóry.

 

 

Intuicyjne ikony ułatwiają korzystanie z funkcjiimage

Intuicyjny wyświetlacz pokazuje ważne informacje i pozwala w pełni wykorzystać potencjał golarki: - 5-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora i wskaźnik blokady podróżnej - Wskaźnik konieczności czyszczenia - Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora - Wskaźnik wymiany głowic

 

 

imageGodzina ładowania wystarcza na 50 minut bezprzewodowego golenia

Zaawansowany system ładowania zapewnia dwie wygodne opcje: 50 minut działania po godzinie ładowania lub szybkie ładowanie pozwalające na jedno pełne golenie. Wszystkie golarki Shaver Series 9000 są wyposażone w efektywny i trwały akumulator litowo-jonowy. Zostały zaprojektowane wyłącznie do działania w trybie bezprzewodowym, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas golenia z użyciem wody, nawet pod prysznicem.

Golarkę można płukać pod bieżącą wodąimage

Wystarczy otworzyć głowicę golarki, aby dokładnie wypłukać ją pod bieżącą wodą.

 

 

 

 

 

imageProdukt ma 2-letnią gwarancję

Firma Philips udziela 2-letniej gwarancji na tę golarkę. Golarki Shaver Series 9000 zostały zaprojektowane z myślą o efektywności i wytrzymałości. Zapewniają one niezwykle dokładne golenie za każdym razem.

 • Jak na razie to chyba najlepsza golarka jaka mam. Bardzo dobra nie spodziewałem się że tak dobrze i szybko goli. Polecam :)
  Adam (2017-08-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia