• Expres do kawy automatyczny PHILIPS Saeco Xelsis SM7683/00 – stalowy

Symbol: SM7683/00
5699.00 5299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99
DPD (Pobranie) 4.99

Expres do kawy automatyczny PHILIPS Saeco Xelsis SM7683/00 – stalowy

Od intensywnie mocnego ristretto po idealnie smakowe cappuccino – kreowanie własnego smaku idealnie dopasowanego do naszego gustu. Wybór jednego z 15 napojów widocznych na ekranie dotykowym. Nic prostszego i bogatszego Coffee Equalizer daje nam te możliwości czyli dopasowanie napoju zgodnych z naszymi preferencjami, bądź preferencjami innego użytkownika.

image15 różnego rodzaju doskonałych pysznych napojów za jednym dotknięciem

 

Ogromna różnorodność bo zaczynając od smakowego espresso i cappuccino idąc w stronę americano czy flat white. Wystarczy chwila i mamy pełny zestaw zarówno dla nas jak i dla naszych gości.

 

 

imageEkran dotykowy technologicznie zaawansowany, kolorowy

Opcja intuicyjnej personalizacji napojów przy pomocy najprostszego dla każdego ekranu dotykowego dzięki Coffee Equalizer. Regulowana temperatura, moc, objętość oraz smak kawy, ale również ilości pianki mlecznej czy nawet samej kolejności dozowania mleka i kawy. Zadaj kawę taką jak lubisz.

 

imageMłynki ceramiczne to stabilne działanie – 20 000 porcji kawy

Nowoczesne ceramiczne młynki zaaplikowane w SM7683 to gwarancja wydajności oraz prawidłowego działania na długie lata. Kawa mielona jest tak jak za pierwszym razem dzięki czemu jej smak jest tak bogaty i intensywny oraz parzenie do 20 000 filiżanek. Idealny smak dzięki 12 ustawieniom młynka.

 

 

imageFiltr AquaClean to 5000 porcji kawy bez odkamieniania

AquaClean to patent na taki filtr, który poprawia jakość porcji kawy poprzez oczyszczanie wody. Zapobiega zbieraniu się kamienia w całym obiegu wody naszego ekspresu do kawy. Regularna wymiana filtra to 5000 filiżanek kawy bez odkamieniania.

 

 

image

 

Oczyszczanie parą – higiena obiegu mleka

Funkcja HygieSteam na polecenie użytkownika wyczyści parą cały obieg mleka – od kranika do przewodów. W każdym przypadku, gdy napój jest przygotowany z mlekiem, Saeco Xelsis automatycznie czyści cały obieg mleko przy pomocy intensywnie mocnego higienicznego strumienia pary – jednocześnie zachowuje go w stanie całkowitej czystości oraz gotowości do przygotowania kolejnego napoju.

 

image6 do wyboru profili użytkowników – najłatwiejsza dla każdego opcja przechowywania ulubionych dla siebie przepisów smakowych

Przepisy na pyszną dla nas kawę dostosowane do naszego gustu może w prosty sposób zapisać na jednym spośród 6 profili użytkowników – poprzez łatwy w obsłudze panel dotykowy z ekranem.

 

 

imageLatteDuo – 2 porcje kawy zarówno czarnej jak i mlecznej za jednym razem

Możemy przygotować swoje ulubione smaki kawy, takie jak cappuccino czy latte macchiato tak w jednej jak i w dwóch filiżankach jednocześnie – a to wszystko dzięki dotknięciu ekranu.

 

 

 

image

 

Wewnętrzny blok zaparzający jest wyjmowany – łatwe płukanie pod bieżącą wodą

Blok zaparzający wyjmowany, można opłukać wodą zaledwie w ciągu paru sekund. Integralna część Saeco Xelsis jest więc o każdej porze gotowy na tworzenia doskonałej kawy.

 

 

image

 

System konserwacji i czyszczenia – poprzez trzy kliknięcia

Aby proces czyszczenia się rozpoczął wystarczy zaledwie 3 kliknięcia – dzięki czemu pozwala to dalej na cieszenie się doskonałą kawą i napojami.

 

 

Saeco – wyciąganie ze świeżo zmielonych ziaren kawy to co najlepsze

Testy przeprowadzone przez włoski instytut Centro Studi Assaggiatori – Italian Tasters to potwierdzenie najwyższej jakości esencji wydobywanej przez ekspresy Saeco ze wszystkich rodzajów ziaren kawy.

imageTechnologia Latte Perfetto to gwarancja idealnej mlecznej pianki

Od gęstej mlecznej pianki do gorącego mleka niespienionego – technologia Latte Perfetto daje mleko tak dobrze przygotowane, które pasuje do każdego rodzaju upodobań osobistych każdego z nas. Coffee Equalizer daje możliwość wyboru gęstości pianki a także moment dodawania mleka do napoju. System spieniania mleka jest automatycznie oczyszczony parą po każdym zastosowaniu.

imageNatychmiastowe nagrzewanie wody dzięki termoblok – wysoka wydajność

Kawa z expresu, żeby miała doskonały smak wymaga idealnej temperatury. Termoblok o wysokiej wydajności jest zaprojektowany z bardzo lekkiego aluminium oraz stali szlachetnej, która w bardzo szybkim tempie się nagrzewa się do wysokich temperatur.

 

 

Zestaw zawiera:

 • Szczoteczka do czyszczenia,
 • Smar do bloku zaparzającego,
 • Pasek testowy do sprawdzania jakości wody,
 • Miarka do kawy mielonej,
 • Pojemnik na mleko,
 • Filtr AquaClean.

Specyfikacja techniczna:

 • Filtr AquaClean,
 • Pojemność zbiornika wody 1,7 L,
 • Pojemność pojemnika na mleko 0,6 L,
 • Pojemność pojemnika na ziarno kawy 450 g,
 • Typ wyświetlacza TFT,
 • System spienienia mleka – Technologia Latte Perfetto,
 • Panel sterowania – ekran dotykowy,
 • Wymiary produktu 283 x 489 x 393 (S x G x W),
 • Profile użytkowników 6,
 • Ustawienia mocy aromatu 5,
 • Gwarancja obejmuje okres 2 lat.
 • Urządzenie praktycznie bez wad i ma dokładnie wszystkie te funkcje oraz wygląd nowoczesny na jakim mi niezmiernie zależało. Kawa mielona w smaku jest idealna i pachnąca. Poza tym wyglądem od razu widać, że philips na wysokim poziomie. Polecam jak najbardziej.
  Zenon REj. (2019-10-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia