• Kategorie
  • Ekspres PHILIPS HD6563/60 Senseo - czarny

Symbol: HD6563/60
419.00 346.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena dostawy 9
DHL (Przedpłata) 9
DPD (Przedpłata) 9
DHL (Pobranie) 16
DPD (Pobranie) 16

Ekspres HD6563/60 Senseo PHILIPS

Senseo HD6563/60 PHILIPS to urządzenie do robienia pysznej kawy 1-2 filiżanek jednocześnie. Unikalny system parzenia za pomocą jednego przycisku. Dobór różnych rodzajów kawy to możliwość odnajdywania przez każdego z nas czegoś nowego dla siebie.

Urządzenie posiada zaaplikowaną technologię Coffee Boost, co stanowi gwarancję intensywnego smaku, zaś technologia Crema Plus dodaje delikatną subtelną i aksamitną warstwę pianki.

image

Wzmocniony i bardziej smakowy aromat kawy

Senseo Viva to doświadczenie jeszcze bardziej intensywnego wzmocnionego smaku i aromatu kawy. Unikalny system Senseo Crema Plus to gęstsza, złotobrązowa pianka z każdą porcją kawy. Doskonała jakość kawy to nie tylko smak, ale również jej moc i siła. Technologia Aroma Nozzles Coffee Boost to wydobywanie z każdego nawet najmniejszego ziarnka kawy to co najlepsze i najważniejsze czyli smak i aromat.

 

 

 

 

image

 

Wspaniała i najlepsza pianka do kawy

Crema Plus Senseo to system całkiem nowy i wyjątkowy, który gwarantuje iż każda nasza kawa będzie miała gęstą, złotobrązową i bardzo delikatną piankę.

 

 

 

 

image

 

Technologia Coffee Boost

Coffee Boost to nic innego jak dodatkowo jeszcze lepsze doznania smakowe. 45 dyszy zapachowych sprawia, że smak z drobnoziarnistej kawy wydobywany jest z każdego grama kawy.

 

 

 

 

image

 

Funkcja z regulacją mocy i siły kawy

Regulowanie podczas zaparzania kawy mocą do wyboru dla każdego innymi słowy – intensywność mocy i smaku do wyboru – kawa mała, mocna, łagodna lub po prostu normalna.

 

 

 

 

image

 

Wlew kawy z regulowaną wysokością

Dzbanek do kawy w ekspresie Senseo można sobie wyregulować do poziomu ulubionej filiżanki co czyni urządzenie bardzo funkcyjnym i wygodnym.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

  • marka PHILIPS,
  • kolor CZARNY,
  • wymiary urządzenia 19 x 31 x 34 cm,
  • waga urządzenia 1,75 kg,
  • pojemność na wodę 0,9 l,
  • moc 1450 W.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia