• Depilator męski PHILIPS BG9041/00 Lumea IPL

Symbol: BG9041/00
1899.99
szt.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 0
DHL (Przedpłata) 0
DHL (Pobranie) 4.99

Depilator męski PHILIPS BG9041/00 Lumea IPL

Długotrwałe usuwanie włosów Lumea for Men

Lumea IPL BG9041/00 to depilator PHILIPS zaprojektowany dla mężczyzn, który wykorzystuje technologie Intense Pulse Light (IPL). Jest to zarówno długotrwały jak i bezpieczny sposób na usuwanie włosów. Wydajna i innowacyjna metoda stosowana w profesjonalnych salonach, zapobiega odrastaniu włosów już u nasady, nadająca się jednocześnie do zastosowania w warunkach domowych.

imageTechnologia IPL – zapobiega odrastaniu włosów przy nasadzie

Philips Lumea dzięki technologii IPL skutecznie przerywa wzrost włosów. Świetlne impulsy zapobiegają powtórnemu aktywowaniu mieszków włosowych już po kilku zabiegach. Dzięki pełne współpracy z ekspertami do spraw skóry PHILIPS dopracował tą metodę bardzo dokładnie i skutecznie. Jest ona również stosowana w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które zajmują się usuwaniem włosów. Bezpieczeństwo i skuteczność o każdej porze.

imageDo brzucha, nóg, klatki piersiowej, pleców, pach i okolic łonowych

Philips Lumea for Men jest opracowany we współpracy z czołowymi dermatologami celem zarówno skutecznego, bezpiecznego a jednocześnie delikatnego stosowania na takie obszary ciała jak ramiona, pachy, brzuch, okolice łonowe, nogi, klatka piersiowa, plecy.

Stosuj Lumea IPL co 2 tygodnie przez pierwsze 4 do 5 zabiegów

image

Jedwabiście gładka skóry tylko z BG9041/00 IPL

 

Philips Lumea BG9041/00 to nowoczesna technologia IPL, która przerywa cykl wzrastania włosów. Delikatne błyski światła nakierowane są na cebulki włosów. Po kilku zabiegach doprowadza to do tego, iż mieszki włosowe przestają być aktywne.

 

image

 

SmartSkin czujnik z 5 ustawieniami

Ustawienia w sposób automatyczny dostosowują się do odcienia skóry.

 

 

 

image

 

Tryb lampy błyskowej i slajdów

Tryb Slide & Flash to możliwość błyskawicznego leczenia większych partii ciała dzięki sporych rozmiarów okienku zabiegowemu (rozmiar 4,1 cm2).

 

imagePhilips depilator BG9041/00 do zastosowania bezprzewodowo lub z kablem

Philips Lumea for Men IPL to depilator laserowy, z którego można korzystać zarówno bezprzewodowo jak i poprzez przewód zasilający.

 

imageDla odpowiednich rodzajów skóry i włosów

Philips Lumea IPL nadaje się do używania na wiele typów skóry i włosów. Nadaje się do naturalnie brązowych i czarnych włosów, ciemnych blond, a także do odcieni skóry zaczynając od białego (I) do ciemnobrązowego (V). Podobnie jak inne zabiegi na bazie światła Philips Lumea NIE nadaje się do zastosowania na włosach czerwonych, blond lub białych czy szarych. Depilator Philips NIE zaleca się również do zastosowania na skórze wyjątkowo ciemnej (typu VI).

image

 

Części zamienne  - nie ma wymogu używania

Lumea IPL to depilator, który jest w pełni gotowy do pracy natychmiast. Nie ma obowiązku używania wkładów czy żeli uzupełniających.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Napięcie 100-240 V
  • możliwość korzystania zarówno z kablem lub bezprzewodowo
  • Do zastosowania z kablem lub bez
  • 5 ustawień z intensywnością światła
  • Zintegrowany filtr UV – ochrona skóry
  • Wysoka wydajność 250 000 impulsów świetlnych
  • Okienko zabiegowe 4,1 cm²
  • Gwarancja obejmuje okres 2 lat. 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia