• Categories
  • Depilator damski BRAUN Silk-epil 7/895

The Symbol : 7/895
749.00 701.00
opak Add to wishlist
Shipping within 1-2 dni
Delivery price The Lack Of

Depilator damski BRAUN Silk-epil 7/895

image

 

 

Zestaw Silk-epil 7/895 to urządzenie firmy BRAUN posiadające różne akcesoria, które gwarantują gładką i piękną skórę praktycznie na wszystkich wybranych partiach ciała. Można go zastosować na twarzy, na nogach, ale również w okolicach wrażliwych takich jak bikini czy przedramiona.

 

 

 

4 najważniejsze etapy przebiegu depilacji:

imageEtap 1: Złuszczanie

Specjalny pędzelek złuszczający usuwa szorstkie i martwe komórki do 4 razy bardziej skutecznie aniżeli w przypadku standardowego, ręcznego peelingu. Systematyczne stosowanie skutecznie przeciwdziała wrastaniu włosów doskonale poprawiając wygląd skóry.

 

 

image

 

Etap 2: Przycinanie i golenie

Włosy są usuwane bardzo delikatnie i bezboleśnie. Nawet jeżeli chodzi miejsca tak wrażliwe jak okolice bikini czy pachy.

 

 

 

imageEtap 3: Depilacja

Nowoczesna technologia SensoSmart to ciśnienie specjalnie wyregulowane, które zapewnia dokładną i szybką depilację oraz mniejszy nacisk na skórę. Usuwanie włosów u nasady – długotrwałe efekty nawet do 4 tygodni gładkiej skóry. Warto zaznaczyć, że regularne korzystanie z urządzenia w dłuższym okresie sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna.

 

imageEtap 4: Wyczyszczanie

Braun Silk-epil 7/895 posiada 3 różne szczotki do twarzy oraz do czyszczenia złuszczania skóry. Gwarantuje one 6-krotnie skuteczniejsze oczyszczanie twarzy niż standardowe mycie. Kosmetyczną gąbką można nakładać makijaż i kremy.

 

 

imageNa mokro / na sucho

Depilator Braun Silk-epil 7/895 możemy w pełni bezpiecznie używać zarówno pod prysznicem jak i w wannie, celem zminimalizowania uczucia dotyku. Podczas regularnego używania depilacja tym urządzeniem staje się praktycznie bezbolesna.

 

 

 

image

 

 

100 % w pełni wodoodporne

Depilator BRAUN Silk-epil 7/895 to urządzenie w 100 % wodoodporne dzięki czemu możemy go zarówno używać w kontakcie z wodą, jak i czyścić pod bieżącą wodą co stanowi pewnego rodzaju komfort.

 

 

Depilator Silk-epil 7/895 to urządzenie, które w zestawie posiada baterie, których żywotność dochodzi do 50 minut. Stanowi to wygodne korzystanie z urządzenia w sposób bezprzewodowy. Ponadto szczotka w zestawie FaceSpa posiada dwie baterie AA.

Zestaw zawiera:

  • 1 x szczotka do twarzy
  • 1 x przystawka do golenia
  • 1 x przystawka do trymowania
  • 1 x szczotka do szorowania twarzy
  • 3 x nasadki do twarzy
  • 1 x gąbka do makijażu
  • 1 x kabel do ładowania
  • 1 x torba etui do przechowywania.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The