• Categories
 • Depilator BRAUN Face SE832S plus szczotka do oczyszczania twarzy (różowy)

The Symbol : SE832S
No goods
299.00
Enter your email
Delivery price The Lack Of

Depilator BRAUN Face SE832S plus szczotka do oczyszczania twarzy

imageDoskonała depilacja włosów wraz z głębokim oczyszczaniem porów

BRAUN Face SE832S daje nam możliwość dogłębnego i precyzyjnie dokładnego zarówno depilowania wszelkiego zarostu, ale także oczyszczania porów.

Zestaw upominkowy z wersji limitowanej posiada także różową kosmetyczkę oraz szczoteczkę do twarzy dla cery suchej oraz wrażliwej. Elegancko zapakowany zestaw może stanowić prezent dla bliskiej osoby, które mają delikatną skórę.


 

image

 

Maximum precyzji urządzeniem BRAUN

Przy usuwaniu włosów zarówno na brodzie, czole, na górnej wardze a także podczas konturowania brwi niezbędna jest precyzja. Elegancko zaprojektowana konstrukcja Braun Face sprawia, że wygląda jak tusz do rzęs zapewniając większą kontrolę i dokładność.

10 mikropunktowych otworów z wyjątkowo wąską przystawką przechwytuje nawet te najdelikatniejsze włoski (0,2 mm) oraz usuwa je razem z korzeniem – daje to długotrwały wynik bo nawet do czterech tygodni.

 

 

imageSzczotka oczyszczająca twarz 6 razy lepiej oczyszczająca niż ręczne czyszczenie

Podczas zaledwie jednej minuty szczotka Braun usuwa makijaż i resztki makijażu oraz przebarwienia, daje to efekt naturalnego blasku skóry. Jest to metoda do 6 razy skuteczniejsza niż tradycyjne ręczne mycie twarzy, ponieważ skóra jest wówczas oczyszczana do wewnątrz porów co zapewnia lepsze wchłanianie kremu lub balsamu.

100% wodoodporne – można umyć twarz prosto pod prysznicem.

Zestaw szczotek Braun nadaje skórze indywidualny charakter. Wystarczy zmienić nasadkę szczotki, aby odczyścić miejsca bardziej wrażliwe. W celu zapewnienia jak najlepszej higieny należy zapewnić jak najlepszą opiekę, dlatego należy wymieniać szczoteczkę co trzy miesiące.

Zestaw zawiera:

 • depilator do twarzy Braun Face SE832S,
 • nasadka ochronna,
 • głowica szczoteczki do oczyszczania twarzy,
 • szczoteczka do czyszczenia,
 • bateria.
 • Stosuje tą szczoteczkę często pod prysznicem i często zdarzało mi się, że zalałam ją wodą, dlatego muszę stwierdzić, że jest szczelna i wodoodporna tak jak w opisie, poza tym bardzo fajny zestaw sprawdza mi się więc polecam.
  Martyna YU29 (2019-03-19)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Ta szczoteczka do czyszczenia twarzy i porów to jest ewenement, nie miałam jeszcze czegoś takiego, więc polecam każdej kobiecie, oszczędność czasu i skuteczność nieprawdopodobna, polecam bo warto, depilator oceniam także pozytywnie pozdrawiam.
  EwaEwa 195 (2019-02-27)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Lepszego zestawu do pielęgnacji twarzy jak ten to jeszcze nie miałam, szczoteczka super delikatna i czyści pory bardzo dokładnie i ten delikatny depilator, polecam gorąco warto kupić.
  Lilka 4545 (2019-02-20)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Końcówki oprócz tego, że dokładnie czyszczą wszystkie miejsca na twarzy to bardzo łatwo się zdejmują, bez zastrzeżeń produkt polecam.
  Leokadia Krosz87 (2018-11-22)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Czyści twarz dokładnie i precyzyjnie, a przy tym nie trzeba uważać na zalanie wodą i jest wodoodporne, sprawdza się polecam.
  Klaudia UI30 (2018-11-21)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The