• Categories
  • BEURER lusterko kosmetyczne BS 59

The Symbol : 584.10
199.00
opak Add to wishlist
Delivery price The Lack Of

BEURER lusterko kosmetyczne BS 59

 

image2 funkcyjne 2 w 1 do zawieszenia na ścianie i postawienia

Lusterko kosmetyczne Beurer BS 59 to lusterko podświetlane, zaprojektowane w taki sposób, aby można je było zarówno zamontować na ścianie, ale i zdjąć i używać na stojąco. Jest to lusterko do makijażu z bardzo jasnym światłem LED, które posiada także 5x powiększenie, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla podkreślenia swojej świeżej i gładkiej, zdrowej cery.

 

 

 

 

image

 

 

Lustro do makijażu 2 w 1

Lusterko kosmetyczne z możliwością zamocowania do ściany, ale również jako lusterko stojące na przykład na blacie stolika czyli zdejmowane.

 

 

 

 

image

 

 

2 powierzchnie lustrzane na obu stronach

Lustro kosmetyczne posiada 2 obrotowe powierzchnie lustrzane. Jedna strona to powiększenie 5 x, natomiast druga strona pokazuje normalne odbicie lustrzane.

 

 

 

image 

5 x powiększenie

Lustro do makijażu BEURER BS 59 to zestaw o 5 – krotnym powiększeniu. Dzięki temu każda kobieta może dostrzec i zbadać swoją skórę dokładnie. Nawet najmniejsze włoski oraz przebarwienia skóry widoczne są bardzo wyraźnie.

 

 

 

 

image 

Jasne światło LED (LIGHT LED)

Źródło światła można włączać i wyłączać przy pomocy wyłącznika, który znajduje się z tyłu lustra. 8 diod LED-owych stanowi światło idealnie jasne i równe.

 

 

 

 

 

image

 

Średnica powierzchni lustra

Średnica lustra to 11 cm. Lustro jest takiej wielkości, że doskonale wpasowuje się nie tylko stylowo do każdej łazienki, ale jego kompaktowość stanowi dużą zaletę.

 

 

 

 

image 

Szybki i prosty montaż na ścianę

Aby zainstalować to lustro do makijażu na ścianę wystarczy zaledwie przymocować uchwyt do ściany przy pomocy dołączonych do zestawu 4 śruby i 4 kołki.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

  • wymiary 27 x 31 x 7,5 cm,
  • waga 839 gr,
  • lustro kosmetyczne LED,
  • baterie AAA,
  • gwarancja obejmuje okres 2 lat.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The