• Kategorie
  • Parametry
  • BESTSELLERY STETOSKOPY

Stetoskopy BESTSELLERY

W tej kategorii znajdą Państwo stetoskop, który klienci obdarzyli największym zaufaniem. Znajdują się tutaj stetoskopy, które klienci kupują najczęściej  Marek Spirit, MDF stetoskop i inne. Tutaj znajdują się cenione bardzo dobre stetoskopy, które klienci pokochali z powodu ich niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania i nie tylko. Znajdują się tutaj stetoskopy wszystkich specjalizacji (stetoskop pediatryczny, stetoskop kardiologiczny, stetoskop neonatalny, stetoskop elektroniczny dla osób niedosłyszących lub lubiących nowinki elektroniczne).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą stetoskopów w naszym sklepie. W razie trudności z wyborem stetoskopu zapraszamy kontaktu chętnie doradzimy z wyborem.

Stetoskop pedistryczny oraz stetoskop internistyczny SPIRIT CK-SS601PF wszystko w jednym. Posiada obie membrany dwutonowe. Stetoskop pediatryczny spirit posiada wymienną cześć pediatryczną dzięki wygodnemu odkręcaniu.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
239.99 194.99
Stetoskop internistyczny MDF MD One 777 różowe złoto (mdf rose gold) Stetoskop skonstruowany ze specjalnej stali nierdzewnej o wysokich właściwościach akustycznych,...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
429.00
Stetoskop pediatryczny spirit w klasycznym wydaniu, który posiada podwójną obracaną głowicę. Jest to stetoskop spirit z pojedynczym przewodem w klasycznym kolorze głowicy pediatrycznej stetoskopu.
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
225.99 189.00
Stetoskop Rappaport SPIRIT CK-649
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
85.00
Stetoskop CK-SS601CPF w limitowanej edycji BLACK. klasyczny stetoskop internistyczno PEDIATRYCZNY, podwójna obracana głowica - lejek i dwutonowa membrana z "ciep...
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
255.00 229.00
Stetoskop Internistyczno-Pediatryczny SPIRIT CK-SS601PF wszystko w jednym RAINBOW EDITION pojedynczy przewód akustyczny stetoskopu spirit, obie membrany dwutonow...
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
249.00
Stetoskop pediatryczny CK-F606PF wyposażony w pojedynczą głowicę z dwutonową membraną. Do stetoskopu dołączony jest zestaw 7 wymiennych nakładek na głowicę w kształcie zwierzątek oraz para zapasowych miękkich oliwek w kolorze drenu. Bardzo dobrze dopracowany stetoskop pediatryczny nie tylko funkcjonalny ale i przyjazny dla małego pacjenta.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
209.00 195.00
Cechy stetoskopu: jeden przewód  słuchowy Podwyższonej jakości sprężyna zapewnia dobrą elastyczność i doskonałe dopasowanie  miękkie oliwki do uszy do...
55.00 45.00
Stetoskop CK-SS747PF jest stetoskopem kardiologicznym o przeznaczeniu do badania dorosłych i dzieci. Kardiologiczny stetoskop spirit wyposażony jest w podwójną głowicę z charakterystycznymi dwoma dwutonowymi membranami. Stetoskop w zestawie posiada pełny pakiet częśći zapsowych.
499.00 439.00