• Kategorie
 • Automatyczna lokówka do włosów PHILIPS BHB876/00 StyleCare Prestige

Symbol: BHB876/00
529.00 449.00
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena dostawy 0
DHL (Pobranie) 0
DPD (Pobranie) 0
DHL (Przedpłata) 0
DPD (Przedpłata) 0

Automatyczna lokówka do włosów PHILIPS BHB876/00 StyleCare Prestige

Philips BHB876/00 StyleCare to tworzenie własnych loków bez większego wysiłku i w szybki sposób. Dzięki innowacyjnemu i inteligentnemu systemowi, można nawinąć 2 razy więcej włosów za jednym razem.

imageUkładanie loków – najlepsza stylizacja – inteligentny systemowi

Najlepsza stylizacja włosów poprzez inteligentny system układania loków. Ta innowacyjna metoda posiada wiele ulepszonych funkcji. Piękne a co najważniejsze trwałe loki możemy sobie stworzyć dzięki jednemu przyciskowi, który przytrzymuje loki. Automatyczna lokówka z inteligentną technologią wzmacnia loki i daje możliwość otrzymania loków w łagodniejszej temperaturze. Długi wałek, wygodny uchwyt pionowy a także otwarta konstrukcja urządzenia, wpasowuje się do naturalnego ułożenia włosów – umożliwia projektowanie idealnych stylizacji przy niewielkim wysiłku.

imageDłuższy wałek – układanie 2 razy więcej włosów przy jednym pociągnięciu

Dzięki temu, że powierzchnia płytek w tej lokówce jest 113 % zwiększona, można za jednym pociągnięciem nawinąć i ułożyć 2 razy więcej włosów. Jest to prosty, szybki i łatwy sposób na doskonałe loki.

 

imagePionowy uchwyt – ułatwione użytkowanie

Automatyczna lokówka jest zaprojektowana tak by można ją było trzymać swobodnie i pionowo. W ten sposób możemy tworzyć loki na całej głowie bez wysiłku. Przyciski w urządzeniu znajdują się na uchwycie, dlatego dostęp do nich jest bardzo intuicyjny. Wyprofilowany, typowy jak najbardziej dla kobiet kształt komory kręcenia sprawia, że można wygodnie nakręcać loki najbliżej skóry głowy.

imageKlamry inteligentne przytrzymują loki – trwałość loków jak z salonu

Lokówka PHILIPS BHB876/00 to trwałe i piękne loki za każdym razem. Inteligentne klamry idealnie przytrzymują loki na wałku – co daje równie doskonały efekt jak po wizycie u fryzjera.

 

image27 ustawień kombinacji - tworzenie różnych stylizacji

Rozmaite fryzury z 27 kombinacjami ustawień (3 ustawienia zegara, 3 ustawienia kierunków kręcenia, 3 ustawienia temperatury). Te ustawienia można stosować w różnych kombinacjach, po to by za każdym razem tworzyć wymarzone fryzury.

 

imageNaturalność – otwarty projekt urządzenia – łatwe tworzenie pięknych loków

Ta nowoczesna otwarta konstrukcja to połączenie z dwoma pionowymi klamrami, które przytrzymują loki tworząc ich wspaniały kształt. Duża komora oraz obracające się klamry delikatnie przytrzymują loki płynnie nawijając włosy na wałek jednocześnie nie naciągając ich. Klamry przytrzymują loki w pozycji pionowej, dzięki czemu dopasowują się do naturalnego ułożenia włosów, a ryzyko zaplątania włosów jest niewielkie. Bezpieczeństwo podczas układania loków.

image

 

Powłoka ceramiczna z keratyną – ochronna

Gwarancja lepszej pielęgnacji włosów.

 

 

imageWzmacnianie loków: doskonały efekt w bezpiecznej temperaturze

Technologia inteligentna wzmacnia loki i tworzy zarówno trwałe i piękne loki w temperaturze łagodniejszej. Kształt klamer przytrzymujących loki oraz wałka ceramicznego z keratyną – skuteczne wykorzystanie ciepła do projektowania idealnych stylizacji za każdym razem.

image3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia czasu na różne typy włosów

3 ustawienia temperatury (170°C - 190°C- 210°C) i 3 ustawienia zegara (12 s - 10 s - 8 s) doskonałe efekty – luźno i mocno skręcone loki na różnych typach włosów. Przykładowo - ustawienie wysokiej temperatury o wydłużonym czasie utrwalania loków pozwala mocniej skręcić loki.

image3 regulowane kierunki kręcenia

Dzięki 3 regulowanym kierunkom kręcenia (w prawo, w lewo, na przemian) układanie włosów jest bardziej kreatywne. Oba kierunki kręcenia umożliwiają uzyskanie idealnej symetrii, natomiast opcja naprzemiennego kręcenia pozwala połączyć oba kierunki i otrzymać naturalny wygląd.

imageSygnalizacja inteligentna – automatyczne zatrzymanie i dźwięk gotowości.

Automatyczna lokówka posiada inteligentną sygnalizację. Wskaźnik gotowości loków daje sygnał ciągły dźwiękowy gdy loki są gotowe. Ta funkcja gwarantuje nie tylko trwały i piękny efekt loków, ale zapewnia bezpieczeństwo przed przegrzaniem włosów.

imageStylizowanie bez ryzyka oparzeń

Lokówka PHILIPS BHB876/00 StyleCare Prestige posiada ulepszoną komorę dzięki czemu unikamy oparzeń w trakcie stylizacji. W przeciwieństwie do lokówek tradycyjnych nie ma ryzyka oparzeń palców, gdyż inteligentna konstrukcja całkowicie izoluje gorące elementy od pozostałych obszarów poza układanymi włosami.

Specyfikacja techniczna:

 • 3 kierunki kręcenia – w prawo, w lewo oraz na przemian,
 • ustawienia czasu 8 s – 10 s – 12 s,
 • temperatura stylizacji 170°C – 190°C – 210°C,
 • napięcie – uniwersalne V,
 • czas nagrzewania się 30 sekund,
 • długość przewodu 2 m,
 • gwarancja obejmuje okres 2 lat.
 • Używam tej lokówki bardzo często i polecam ten produkt bo nie niszczy mi włosów na czym mi bardzo zależało, dobry produkt dobra cena polecam.
  Renata Pil22 (2018-11-21)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Lokówka działająca bez zastrzeżeń, skuteczna i nie psuje mi się jak inne wcześniejsze widać, że philips się postarał, a przede wszystkim wygodna w używaniu i nie niszczy włosów. Chętnie polecam.
  Katarzyna YYcc42 (2018-10-04)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia